Overwinning op mezelf

O

Ik heb de eigenaardige gewoonte om keer op keer al mijn blogposts te willen wissen. Zogenaamd omdat ik de behoefte voel met een schone lei te beginnen. Bizar groot nadeel is alleen dat ik daarmee ook het spreekwoordelijke kind met het badwater weggooi. Geen herinneringen meer om doorheen te bladeren. Alle werk is dan voor niks geweest.

Dus voelt het als een overwinning dat ik dit keer al mijn oude blogposts van de WordPress.com website gemigreerd te hebben naar mijn www.micheltenhoove.nl die ik nu bij TransIP host. Veertig berichten maar liefst. Waarvan de laatste alweer 11 maanden geleden geschreven is. De inspiratie was toen opgedroogd. En als je steeds op metaniveau gaat schrijven over hoe het is om een blog bij te houden dan is dat toch minder leuk.

Die elf maanden zijn echt voorbijgevlogen. Had niet het gevoel dat het alweer bijna een jaar geleden is. Hoe dan ook, de verhuisde site is ingericht en ik kan de draad weer oppakken. Wat en hoe? Daar heb ik geen moment over nagedacht. Behalve dan dat dit blog heel minimalistisch moet zijn. Vooral op tekst gericht. Met zo nu en dan een foto, video of audio element. En ik heb geen zin meer verschillende rubrieken bij te houden. Gewoon lekker voor de vuist wegschrijven. Dat wordt het devies. Gewoon lekker de draad oppakken waar ik hem elf maanden geleden liet liggen. Of zoals ze in Friesland zeggen “It giet oan”.

Over de auteur

Michel ten Hoove

Voeg reactie toe